Nasi na obozach kadr narodowych i zapowiedź najbliższych startów

Od 20. marca do 4. kwietnia w Zakopanem odbywa się obóz kadry narodowej juniorów do lat 17. Na obóz ten został powołany zawodnik LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl - Piotr Kudłaszyk. Jest to szczególny obóz, ponieważ są to ostatnie przygotowania do startu na mistrzostwach świata w tej kategorii wiekowej. Mistrzostwa odbędą się pomiędzy 6 a 12. kwietnia w peruwiańskiej stolicy - Limie. To duże wyróżnienie dla zawodnika i naszego klubu, ponieważ Piotr jest zawodnikiem podstawowego składu, a oprócz niego poleci jeszcze czterech Polaków. Nowotomyślanin startuje w kategorii wagowej do 62 kg. Start tej wagi, przewidziany jest na czwartek 9. kwietnia o godzinie 19.00. Tak więc trzymajmy kciuki za przedstawiciela Nowego Tomyśla, tym bardziej, że według zapowiedzi trenerów, Piotr ma szansę powalczyć o brązowy medal, aczkolwiek jego główny rywal do tego miejsca, reprezentuje bardzo podobny poziom sportowy.

Kadra Polski juniorów do lat 17

To nie jedyny obóz kadry, na którym formę szlifuje zawodnik z Nowego Tomyśla. Marta Wesoła w Ciechanowie przygotowuje się do mistrzostw świata juniorów do lat 20, które odbędą się we Wrocławiu na początku czerwca.

W niedzielę (29.03.2015) w Trzciance Lubuskiej odbędą się mistrzostwa Wielkopolski, które są jednocześnie eliminacjami do mistrzostw Polski Juniorów do lat 20. Mistrzostwa te odbędą sie już pod koniec kwietnia w Zamościu - o wynikach startu "Budowlanych" w Trzciance poinformujemy po starcie.

dodano: 28.03.2015

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA