Budowlani uczestniczą w programie Tesco - nowotomyscy klienci Tesco głosują na nas hurtowo, choć kupują detalicznie 😊

Budowlani – Całus znani są z tego, że często biorą udział w rożnego rodzaju programach, chcąc popularyzować podnoszenie ciężarów. Fundacja powołana przez sklepy Tesco ogłosiła konkurs na zorganizowanie imprezy dla lokalnych społeczności, pod nazwą „Decydujesz – Pomagamy”.

Sztangiści napisali wniosek o zorganizowanie Międzypokoleniowych Wielobojów Atletycznych. W konkurencjach, takich jak rzut piłką lekarską, bieg rozstawny 4 x 10 metrów, czy skok obunóż z miejsca, miały by konkurować drużyny złożone z trzech pokoleń, np. dziadek, tata i syn. Tesco podzieliło Polskę na regiony. W każdym regionie to klienci sklepów decydują, która propozycja wygra, czyli zostanie sfinansowana przez tę sieć handlową, wrzucając do specjalnych urn, żetony, które otrzymują po zrobieniu zakupów. Nasz region to trzy sklepy: Tarnowo Podgórne, Szamotuły i Nowy Tomyśl. Projektów zgłoszono ponad tysiąc. Tylko 420 zostało zakwalifikowanych, a wygranych grantów w całej Polsce będzie tylko 160. Ostatnio w nowotomyskim sklepie nasi sztangiści przeprowadzili akcję promocyjną, którą filmowała fundacja Tesco.

W promocji wzięli udział Martin Stasik, Klaudia Cicha i Patrycja Górna

Martin Stasik pokazywał swoje umiejętności również wewnątrz sklepu Tesco w Nowym Tomyślu...

... ciekawe czy tescowa waga wytrzyma ciężar naszej gruszeczki - to tylko 17,5 kilograma! 

Głosowanie trwa miesiąc. Jak na razie pomysł nowotomyślan ma duże szanse, bo po wynikach z trzech tygodni, zajmowali dziesiąte miejsce w całym kraju, a pierwsze w swoim regionie. Oczywiście najwięcej głosów otrzymujemy w nowotomyskim sklepie – powiedział nam prezes klubu, Jerzy Nowak – to dzięki nowotomyślanom robiącym zakupy w Tesco. Za co bardzo dziękujemy i prosimy o więcej. Również dzięki państwu będzie kolejna fajna impreza w naszym mieście. 

dodano: 30.03.2017

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA