Budowlani - Całus odnoszą sukcesy, nie tylko na ciężarowych pomostach!

Swego czasu informowaliśmy, że LKS "Budowlani - Całus" Nowy Tomyśl, brali udział w akcji sieci Tesco: Decydujesz – Pomagamy. Trzeba było zgłosić pomysł, na przykład, imprezy sportowej. Jeśli pomysł został zaakceptowany przez organizatorów, kolejnym etapem było głosowanie w sklepach Tesco. Oczywiście głosowali klienci sklepów, wrzucając do specjalnych urn, żetony które otrzymywali w kasach, po zrobionych zakupach. Pomysł nowotomyskich sztangistów, to zorganizowanie Wielopokoleniowych Wielobojów Atletycznych w których będą startować zespoły złożone z trzech pokoleń – na przykład: dziadek, tata i syn.

Nowotomyślanie dobrze znają imprezy organizowane przez LKS "Budowlani - Całus" Nowy Tomyśl i wiedzą, że można liczyć na dobrą zabawę, co zdecydowanie odzwierciedliło się w głosowaniu, które odbywało się w trzech sklepach naszego regionu. Były to sklepy w Tarnowie Podgórnym, Szamotułach i oczywiście Nowym Tomyślu. Okazało się, że pomysł nowotomyślan uzyskał jedną z największych liczb oddanych głosów w Polsce! Przypominamy, że projektów było zgłoszonych ponad tysiąc, 420 zostało zakwalifikowanych do konkursu, a 160 dostało pieniądze na realizację projektu. Oczywiście najwiecej głosów było oddanych w naszym mieście, ale przedstawiciele klubu, podczas trwania głosowania, odwiedzili pozostałe sklepy. Okazało się, że Budowlani – Całus są na pewno dobrze znani w całym województwie, ponieważ każdym ze sklepów było oddanych sporo głosów na Wielopokoleniowe Wieloboje Atletyczne.
W poniedziałek 15 maja, w nowotomyskim sklepie Tesco odbyło się symboliczne przekazanie czeku na kwotę pięciu tysięcy złotych. Kierownictwo i obsługa sklepu wspaniałe przygotowało się na tę chwilę. Byli zaproszeni dziennikarze, władze które w tym dniu, reprezentowała naczelnik Wydziału Oświaty Pani Katarzyna Łukasiewicz, za co jej bardzo dziękujemy.

Moment wręczenia czeku

Ze strony klubu na uroczystości było trzech zawodników z Prezesem Jerzym Nowakiem. Po wręczeniu okazałego czeku, wszystkich czekała miła niespodzianka, przygotowana przez sklep. Była to niewątpliwie duża atrakcja dla klientów sklepu, kiedy na jego środku znalazły się trzy pyszne torty.

Nie dość, że było bardzo miło, to jeszcze bardzo smacznie 😊

Bardzo dziękujemy kierownictwu i obsłudze nowotomyskiego Tesco, za miłe spotkanie. Cieszymy się, że liczba głosów, a było ich ponad 22.000, pokazała jak duże poparcie ma nowotomyski klub podnoszenia ciężarów. Dlatego też na koniec chcemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy oddali na nas swój głos.

Wszyscy bardzo, bardzo dziękujemy

dodano: 18.05.2017

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA