ODPOWIADAMY :)

Na facebookowym profilu PZPC, rzecznik naszego związku pan Marek Kaczmarczyk umieścił poniżej zamieszczone zdjęcie Piotra Kudłaszyka na podium mistrzostw świata juniorów do lat 17 w Limie. Napisał też bardzo miły tekst: Oto on:

Ale namieszałeś w czołówce siedemnastolatków, Pietrek?! Pytają teraz Chiny, pyta Korea, pyta Kolumbia - kto to ten "Kudlasyk", a gdzie ten "New Tomysl"?

Postanowiliśmy odpowiedzieć na ten apel :), oto nasza odpowiedź:

Chinom, Korei, Kolumbii i reszcie świata. Piotr Kudłaszyk to młody ambitny sportowiec, którego w klubie (LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl) trenuje młody ambitny trener, Marcin Lampe. Piotr wywodzi się z rodziny w której ciężary były i są na porządku dziennym - tata Paweł i wujkowie Tomasz (czynny sztangista do dziś!) i Maciej. A trenują jeszcze siostra Piotrka - Paulina i kuzynka - Natalia a i najmłodsze siostrzyczki zaczynają gryźć sztangę - A WIĘĆ DRŻYJCIE NARODY i popatrzcie sobie na mapie, że Nowy Tomyśl znajduje się w wspaniałej Wielkopolsce w wspaniałym kraju POLSCE!!!! I jeszcze jedno - w Nowym Tomyślu są najwspanialsi kibice ciężarów - i mamy nadzieję, że przekonacie się o tym sami, gdy kiedyś przyjedziecie tutaj na międzynarodowe zawody. Obiecujemy, że dzięki naszym kibicom dreszcze po plecach Wam będą przechodzić!!!!

dodano: 12.04.2015

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA