Wielopokoleniowe wieloboje atletyczne TESCO

W trzecią niedzielę LKS „Budowlani – Całus” Nowy Tomyśl, zaproponowali nowotomyślanom rodzinną sportowa zabawę. Wszystko zaczęło się od wygrania konkursu organizowanego przez fundacje sklepów Tesco pod nazwą „Wybierasz – Pomagamy”.

Nowotomyscy sztangiści wystartowali w konkursie z propozycją zorganizowania Wielopokoleniowych Wieloboi Atletycznych. Konkurs i grant wygrali i właśnie w niedzielę sfinalizowali zadanie konkursowe. W rodzinnych zespołach brały udział trzy pokolenia, na przykład dziadek, rodzic i dziecko. Jedenaście takich zespołów rywalizowało w trzech konkurencjach: rzut piłka lekarską, skok obunóż z miejsca i bieg rozstawny 4 razy 10 metrów. Łącznie z kibicami bawiło się około 100 osób, a słowo zabawa było naprawdę kluczowe, chociaż nie zabrakło sportowej rywalizacji i oczywiście związanych z tym emocji. Działacze LKS „Budowlani – Całus” Nowy Tomyśl, jak zwykle stanęli na wysokości zadania, jeśli chodzi o organizację imprezy. Dzieci dostały koszulki, wszyscy byli uhonorowani pamiątkowymi medalami, a najlepsze zespoły otrzymały dodatkowo puchary.

Rozgrzewka przed zawodami

Skok obunóż, na zdjęciu Patrycja Górna, której rodzinny zespół wygrał rywalizację

Zarówno babcie, jak i ...

... dziadkowie, nie raz pokazali młodszym ducha rywalizacji


Podczas zawodów odbył się także pokaz podnoszenia ciężarów w wykonaniu najmłodszych zawodników klubu.

Swoim występem imprezę uświetniła rownież Sandra Rugała.

Oprócz emocji i strawy duchowej, zadbano rownież o strawę literalną – były kanapki, owoce, napoje I słodycze dla najmłodszych. Nie zabrakło też zdrowych i energetycznych przekąsek od firmy FittApetit, która po raz kolejny zdecydowała się pomóc nowotomyskim sztangistą w organizacji imprezy. Zwyciężyła rodzina Patrycji Górnej, drugie miejsce zajął zespół Roksany Kudłaszyk, a na trzecim miejscu podium stanęła ekipa Damiana Kudłaszyka.

Nagradzanie medalami wszystkich zespołów i pucharami tych najlepszych

Wielopokoleniowe Wieloboje Atletyczne, okazały się bardzo udaną, rodzinną imprezą. Wszystkim tak bardzo się podobała, że działacze klubu, zaraz po imprezie powiedzieli, że chcą te zawody organizować corocznie. Pierwsza edycja odbyła się pod auspicjami Fundacji Tesco, za co organizatorzy bardzo dziękują i od razu chcą przypomnieć, że wystartowali w kolejnej edycji konkursu Tesco i tą drogą ponownie proszą, by klienci sklepu Tesco, robiąc zakupy, również I teraz głosowali na projekt LKS „Budowlani – Całus” Nowy Tomyśl.

Pamiatkowe zdjecie na koniec imprezy. Jak widać po minach wszyscy byli bardzo zadowoleni

 

dodano: 24.10.2017

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA