Spotkanie z Patrycją Piechowiak w Światowy Dzień Sportu

6 kwietnia z okazji Światowego Dnia Sportu, z inicjatywy Zarządu LKS „Budowlani – Całus” Nowy Tomyśl w siłowni Młodzieżowego Centrum Podnoszenia Ciężarów, odbyło się spotkanie z Patrycją Piechowiak – brązową medalistką mistrzostw Europy Seniorek. W spotkaniu uczestniczyli sponsorzy klubu, przedstawiciele władz samorządowych – zarówno starostwa jak i gminy.

Patrycja Piechowiak z prezesem klubu, Jerzym  Nowakiem

 

Obecny był także Sekretarz Rady Głównej LZS pan Krzysztof Piasek. Nie zabrakło oczywiście członków zarządu nowotomyskiego klubu. Krzysztof Piasek wręczył naszej sztangistce odznaczenie za zasługi dla LZS. Patrycja otrzymała rownież nagrody od władz samorządowych, a przedstawiciele starostwa zapowiedzieli, że chcą zaprosić Patrycję na oddzielne spotkanie. Oczywiście nie zabrakło nagrody od niezawodnych Piotra i Mateusza Całusów, których firma jest sponsorem tytularnych klubu. Zawodniczka odebrała rownież regulaminową nagrodę klubową, którą wręczył prezes Jerzy Nowak. Patrycja Piechowiak dostała rownież dużo listów gratulacyjnych, kwiatów a przede wszystko mnóstwo miłych słów podziekowań i gratulacji. Przy wspólnym śniadaniu, toaście za zdrowie i sukcesy naszej sztangistki, wszyscy jeszcze raz mogli obejrzeć emocjonujący start naszej Pati na bukaresztańskim pomoście.

Piotr i Mateusz Całusowie z Patrycja i już słynnym kostiumem w którym zawodniczka startowała 

Gratulacje od Dyrektora Powiatowego Centrum Sportu, Jakuba Skrzypczaka...

... od Starosty nowotomyskiego, Ireneusza Kozeckiego

... sponsora klub Romana Zborała...

moment wręczenia odznaczenia LZS, przez Krzysztofa Piaska


To było bardzo miłe spotkanie, szczególnie dla Patrycji – powiedział Jerzy Nowak – należało się jej zdecydowanie. Seniorski medal mistrzostw Europy, to duży sukces zawodniczki, ale również naszego klubu. Bardzo dziękuje za wszystkie dobre słowa, jakie dziś usłyszałem. Serdecznie dziękuje sponsorom klubu, na których jak widać zawsze możemy liczyć. Miło było patrzeć jak na tych zawodach Patrycja startowała z orłem na piersiach, oraz logo nowotomyskiej firmy Całus. Jesteśmy z niej wszyscy bardzo dumni.

Patrycja z medalem, a w tle transmisja z zawodów (moment dekoracji)

Medal w całej okazałości. Podczas śniadania mistrzów, przechodził z rąk do rąk wszystkich obecnych

dodano: 11.04.2018

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA