I rudna o Drużynowe Mistrzostwo Polski

W sobotę 23 lutego w Polkowicach odbyła się pierwsza runda zawodów o Drużynowe Mistrzostwo Polski w podnoszeniu ciężarów. W najwyższej klasie rozgrywek I lidze wystartowała drużyna LKS Budowlani-Całus - Konstrukcje Stalowe Nowak, start w zawodach można uznać za udany choć wszyscy zawodnicy nie wystartowali na sto procent możliwości, powodem okazała się grypa, która nie pozwoliła większości naszych zawodników na zbliżenie się do rekordów życiowych.


Mimo problemów cała drużyna zgromadziła 1737,5 pkt, ulegając co prawda obrońcom tytułu Budowlanym Opole, jednak po zakończeniu rundy wynik ten daje nam obecnie 3 miejsce w I lidze, przegrywamy z jeszcze z Mazovią Ciechanów jednak jest to niewątpliwy sukces i zapowiada to ciekawą rywalizacje podczas drugiego rzutu ligi, który odbędzie w Nowym Tomyślu na początku maja. Najlepsze wyniki dla naszego zespołu według punktacji sinclera uzyskali Kudłaszyk Piotr 372,3, Stasik Martin 359,2, Łukasz Głyżewski 350,1, Kudłaszyk Paulina 329,6 i Damian Keller 326,3.
Poziom sportowy to jedno jednak na szczególną uwagę zasługuje fakt, że kolejna firma docenia nasze osiągnięcia sportowe i chce wspierać naszą dyscyplinę i wspólnie cieszyć się sukcesami naszych zawodników którzy osiągają tak wysoki poziom sportowy. Pan Piotr Nowak właściciel Firmy Konstrukcje Stalowe w Porażynie w ubiegłym roku wsparł nasze działania przy organizacji Indywidualnego Pucharu Polski Kobiet. W roku 2019 zdecydował, że pomoże naszej drużynie w rozgrywkach I ligi i wesprze te działania w całym sezonie, dlatego w rozgrywkach ligowych występujemy pod nazwą LKS Budowlani-Całus Konstrukcje Stalowe Nowak. Panie Piotrze dziękujemy za wsparcie nie zawiedziemy zaufani, a Pana Firmie życzymy sukcesów.

Poniżej pierwsze sześć zespołów z dziesięciozespołowej I ligi:
1. KS "Budowlani" Opole 1961,8
2. CLKS "Mazovia" Ciechanów 1831,8
3. LKS "Budowlani - Całus" - Konstrukcje Stalowe Nowak 1737,5
4. Explosion Impuls Club 1721,7
5. LKS Polwica - Wierzbno 1674,4
6. LKS "PZL-Lechia" Sędziszów Małopolski 1580,7

dodano: 25.02.2019

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA