Medal każdego dnia Mistrzostw Polski

W dniach 24 - 26. kwietnia w Zamościu, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20. Startowali na nich zawodnicy LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl. Już w pierwszym dniu, w pierwszej kategorii wagowej do 48 kg. srebrny medal zdobyła Paulina Kudłaszyk (rwanie 53 kg. podrzut 66 kg., rekord życiowy w dwuboju). W drugim dniu rywalizacji na trzecim stopniu podium kategorii do 69 kg. stanęła Marta Wesoła (rwanie 70 kg, podrzut 89 kg.). Na kolejny medal musieliśmy poczekać do ostatniej kategorii wagowej, czyli powyżej 105 kg, gdzie startowali Radosław Jarnut i Mateusz Miczyński. Radek został wicemistrzem Polski (rwanie 135 kg., podrzut 172 kg.), Mateusz zajął czwarte miejsce z wynikiem (rwanie 120 kg. podrzut 170 kg.). Dobre punktowane ósme miejsce zajął też Dominik Stroiński.