II rzut ligi za nami

W sobotę, 4 maja, w siłowni Młodzieżowego Centrum Podnoszenia Ciężarów, odbył się drugi rzut rozgrywek ligowych I ligi podnoszenia ciężarów. Po pierwszym rzucie nowotomyscy sztangiści plasowali się na trzeciej pozycji w tabeli.Do Nowego Tomyśla walczyć z drużyną gospodarzy – LKS Budowlani Całus – Konstrukcje Stalowe Nowak, przyjechali zawodnicy pierwszoligowego UKS Zielona Góra oraz drugoligowy KPC Górnik Polkowice. Zgodnie z regulaminem każda z drużyn mogła wystawić sześcioro zawodników, w tym jedna kobietę i jednego wypożyczonego zawodnika. Reprezentację naszej drużyny stworzyli: Paulina Kudłaszyk, Piotr Kudłaszyk, Damian Keller, Martin Stasik, Łukasz Głyżewski i Kacper Przybył. Punktacja liczona była według tabeli sinclera, a więc przelicznik wagi ciała do wyniku uzyskanego w dwuboju plus dodatek punktowy za wiek.
Do punktacji drużynowej liczonych było pięć najlepszych wyników, dla Budowlanych punktowali: Martin Stasik 372.8 pkt, Łukasz Głyżewski 355.9 pkt, Piotr Kudłaszyk 342.6, Paulina Kudłaszyk 330.7 pkt, Damian Keller 326.5 pkt, co dało łącznie 1728.5 pkt i pozwoliło zwyciężyć w sobotnich zawodach.
Po II rundzie zajmujemy IV miejsce z niewielką startą do III miejsca i wszystko rozstrzygnie się podczas finału ligi w Opolu 13 października.

Szeroka relacja zdjęciowa - KLIKNIJ TUTAJ.

fot. Szymon Konieczny © Colorblind 2019.

 

 


dodano: 06.05.2019

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA