Trwa EWF Training Camp na Łotwie

W EWF Training Camp (Vetspils - LAT) uczestniczą przedstawiciele 14 narodowości. Plan dnia w trakcie zgrupowania jest bardzo napięty. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 7.30, 30 minutowym porannym treningiem ogólnorozwojowym, następnie zawodnicy podzieleni na grupy dziewcząt i chłopców realizują dwie jednostki treningowe. Każda jednostka treningowa ukierunkowana jest na doskonalenie poszczególnych elementów w rwaniu i podrzucie.

Poszczególne ćwiczenia i ich kluczowe punkty jak również testy funkcjonalne dokładnie omawiane są przez przedstawicieli EWF i realizowane w trakcie poszczególnych jednostek treningowych. Trening wspomagany również jest aparaturą do analizy techniki ruchu, każdy zawodnik uzyskuje informacje na temat mocnych i słabych punktów w swojej technice. Wieczorami wszystkie aspekty treningowe omawiane są w trakcie seminariów dla trenerów. Pracowicie, ale jak najbardziej owocnie spędzamy czas na Łotwie.

Ponadto jest to okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy z innymi klubami podnoszenia ciężarów z takich krajów jak: Malta, Łotwa, Estonia, Litwa, Islandia, Włochy, San Marino, Finlandia, Dania, Norwegia, Turcja, Belgia, Wielka Brytania, Irlandia.

W polskiej delegacji na to wydarzenie znalazł się trener naszego klubu – Marcin Lampe.

dodano: 28.08.2019

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA