Mistrzostwa Wielkopolski do lat 15 za nami

Sobotnie popołudnie, 28 września, minęło w siłowni LKS Budowlani Całus Nowy Tomyśl pod znakiem walki o medale Mistrzostw Wielkopolski do lat 15. Do zmagań na nowotomyskim pomoście klubowi trenerzy desygnowali aż 24-osobową reprezentację.

Wśród gości, którzy zawitali do stolicy znaleźli się zawodnicy z GTA Chrobry Gniezno, GKS Zamek Gołańcz i Kobry Kościan. Rywalizacja toczyła się w kategoriach wagowych natomiast w punktacji sinclair’a, wśród dziewcząt zwyciężyła Zuzanna Ślipek (Zamek Gołańcz), drugie i trzecie miejsce padło łupem naszych zawodniczek – Patrycji Górnej oraz Oliwii Przybył. Z kolei zmagania mężczyzn zwyciężył w klasyfikacji sinclair’a, uzyskując rekord życiowy w podrzucie – 90 kg, Kacper Dziamski. Drugą i trzecią pozycję również wywalczyli zawodnicy Budowlanych Całus – Adrian Haładuda i Sergiusz Wójcik.
Klubową dominację potwierdziła także klasyfikacja drużynowa, która padła łupem nowotomyskich sztangistów, którzy wyprzedzili Zamek Gołańcz oraz Chrobry Gniezno.
Warto dodać, że zawody były eliminacjami do Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się już 24-27 października w Ciechanowie. Serdeczne podziękowania Zarząd Klubu kieruje do Firmy Konstrukcje Stalowe Nowak, która była fundatorem pucharów dla najlepszej zawodniczki i zawodnika Mistrzostw.
Zdjęcia autorstwa Szymona Koniecznego znajdują się poniżej:

 
https://www.facebook.com/pg/budowlaniCalusNT/photos/?tab=album&album_id=3213488795351211&__tn__=-UC-R


FOT. Szymon Konieczny

dodano: 30.09.2019

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA