#DźwigajmyRazem

Działalność klubów na świecie opiera się o różne źródła finansowania, m. in. dotacje publiczne, sponsoring i wsparcie kibiców. Coraz popularniejszą formą finansowanie są publiczne zbiórki, poprzez które kibice i sympatycy wspierają działalność i sukcesy swojego ukochanego klubu. Do najbardziej znanych przykładów należą socios hiszpańskich klubów wielosekcyjnych Realu Madryt i FC Barcelona.

W Polsce taka forma nie jest powszechna i działa na nieco innych zasadach. Zarząd klubu Budowlanych - Całus postanowił nawiązać do tej praktyki umożliwiając wsparcie klubu swoim sympatykom przez portal Partonite.pl. Poza licznymi sukcesami sportowymi (udział w Igrzyskach Olimpijskich, medale Mistrzostw Świata i Europy, medale Mistrzostw Polski oraz od lat klub jest w ścisłej czołówce we ministerialnym Systemie Współzawodnictwa Młodzieżowego) wspieramy również upowszechnianie sportu w lokalnych społecznościach otwierając sale treningowe w ościennych miejscowościach (13 podsekcji), w których pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej dzieci i młodzież mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach. Ponadto, regularnie organizujemy zawody rangi mistrzowskiej, które transmitowane są w telewizji, m. in. Indywidualny Puchar Polski Kobiet (2016, 2017), Indywidualny Puchar Polski Mężczyzn (2019) oraz przez profesjonalną transmisję internetową – Mistrzostwa Europy do lat 15 i 17 (2016).

Dołączyć do wsparcia klub można poprzez link:

https://patronite.pl/Budowlani-Ca%C5%82us

Dzięki Państwa dobroczynności będziemy mogli rozszerzać naszą działalność z sukcesami wychowując kolejnych Polskich Olimpijczyków i jednocześnie zapewniać powszechność i dostępność sportu dla wszystkich.

#DźwigajmyRazem

dodano: 02.05.2020

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA