Horni Suche - to po czesku Suchy las...

3. października w Horni Suche, czyli w Suchym Lesie w Czechach odbył się Międzynarodowy Turniej w podnoszeniu ciężarów. Do udziału w zawodach zostały zaproszone kluby ze Słowacji, Litwy, Polski i gospodarzy Czech. Polskę reprezentowała czwórka zawodników LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl, byli to Sylwia Miczyńska, Natalia Kudłaszyk, Klaudia Cicha i Martin Stasik.

Prezentacja chłopców - szósty z lewej Martin Stasik

Prezentacja dziewcząt - trzy pierwsze z lewej zawodniczki "Budowlanych"

Pierwszy raz byliśmy na zawodach organizowanych przez Czechów - powiedział trener Marcin Lampe - Była naprawdę wspaniała sportowa atmosfera. Organizatorzy spisali się na medal. My, jak się okazało również. Rywalizacja przebiegała w punktacji sincler`a i wśród chłopców drugie miejsce zajął Martin, a nasze dziewczyny wręcz zdominowały zawody, zajmując wszystkie miejsca na podium. Pierwsza była Sylwia, srebrny medal zdobyła Natalia, a na ostatnim podium stanęła Klaudia. Cieszę się również, że były bite rekordy życiowe.

Nasze zwycięskie dziweczyny

Indywidualne wyniki zawodników dały nowotomyskiemu klubowi drugie  miejsce w rywalizacji drużynowej w kategorii wiekowej do lat 17, a wygrali gospodarze zawodów.

II miejsce w drużynówce :)

dodano: 05.10.2015

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA