Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików do lat 15

W niedzielę 4. października w siłowni LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl, odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików do lat 15. Zawody zgromadziły 22 zawodniczki i zawodników z trzech wielkopolskich klubów - Zamku Gołańcz, Promienia Opalenica i gospodarzy.

Gości zawodów byli Poseł Jakub Rutnicki i senator Filip Libicki. Jakub Rutnicki ufundował Puchar dla najlepszej drużyny zawodów i torbę sportową dla najlepszego zawodnika dnia.

Fundator pucharu i nagrody rzeczowej Poseł Jakub Rutnicki

Rywalizację dziewcząt zdominowali nasi sąsiedzi z Opalenicy zdobywając w punktacji sincler`a pierwsze trzy miejsca. Jednak w rywalizacji chłopców "Budowlani" nie byli już tak gościnni i to oni zajęli pierwsze trzy miejsca na podium. Sportową torbę ufundowaną przez posła Rutnickiego otrzymał zawodnik "Budowlanych", Arkadiusz Mocny, któremu już niewiele zabrakło do pokonania  100 kg w podrzucie podczas zawodów.

Zwycięzca indywidualny - Arkadiusz Mocny

Pamiątkowe zbiorowe zdjęcie zawodnik i trenerów

Już w najbliższy weekend "Budowlani" jadą do Burzenina, gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 15, gdzie nowotomyślanie liczą na dobry start młodych zawodników.

dodano: 05.10.2015

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA