Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 15 - DZIEŃ III

Działacze i zawodnicy klubu z niecierpliwością oczekiwali zakończenia zawodów, by przekonać się o wynikach klasyfikacji drużynowych. W rywalizacji klubowej wygrał klub Unia Hrubieszów z 49 punktami na koncie. Drugie miejsce z wynikiem 41 punktów zdobył LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl!, na tym nie skończyły dobre wiadomości, ponieważ trzecie miejsce z dorobkiem 37 punktów zajęli Wielkopolanie, sąsiedzi z Promienia Opalenica.

Klasyfikacja klubowa:

Drugie miejsce LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl, nagrodę odbiera Marcin Lampe

Trzecie miesce Promień Opalenica, nagrodę w imieniu klubu odbiera Prezes wielkopolskiego związku Jerzy Nowak

Tak dobry start dwóch zespołów z Wielkopolski plus dziesięć punktów zdobytych przez Zamek Gołańcz dał województwu wielkopolskiemu drugie miejsce w klasyfikacji województw z wynikiem 88 punktów. Pierwsze miejsce województwo lubelskie - 166 punktów, a trzecie Kujawsko-Pomorskie - 81 punktów.

Klasyfikacja województw:

Wielkopolska na drugim miejscu! Nagrodę odbiera Prezes WZPC, Jerzy Nowak

To były udane zawody, zarówno dla "Budowlanych", jak i wszystkich wielkopolskich klubów. Wszyscy uczestnicy mistrzostw bardzo chwalili organizację zawodów. Tą drogą serdecznie dziękujemy klubowi Burza Burzenin, a w szczególności głównemu organizatorowi, panu Markowi Tenentce. To przykład, że jak się chce można, dosłownie prawie wszystko. Dokładnie czterdzieści sześć lat temu powstał ten klub i działał do roku 1992. Po dwudziestu latach, w 2012 roku klub reaktywowano i już po trzech latach działacze pokusili się na organizację poważnej imprezy ogólnopolskiej i to z jakim skutkiem!

Dla mnie organizacja mistrzostw była wyśmienita - powiedział Marcin Lampe, trener "Budowlanych" - to, co zrobili w Burzeninie powinno być przykładem dla innych klubów. Dobra organizacja, fajne nagrody dla zawodników, sala wypełniona publicznością. Gratulujemy i dziękujemy.

dodano: 11.10.2015

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA