Wyróżnienia dla zawodników

Koniec października to bardzo miłe chwile dla zawodników LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl. Najpierw w nowotomyskim gimnazjum odbył się uroczysty apel, podczas którego zostali uhonorowani uczniowie, którzy jako zawodnicy LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl odnieśli znaczące sukcesy sportowe.

Wyróżnieni zawodnicy z trenerem Marcinem Lampe i Dyrektorem Gimnazjum Andrzejem Wałęsą

Dyrektor gimnazjum pan Andrzej Wałęsa w ciepłych słowach wyraził się o uczniach, którzy podczas Mistrzostw Polski do lat 15 wywalczyli medale. Szczególnie pochwalił medalistów: Natalię Kudłaszyk Martina Stasika i Sylwię Miczyńską - dwoje ostatnich również za wyśmienity start w Mistrzostwach Europy do lat 15. Oprócz nich wyróżnił imienne: Kacpra Przybyła, Kacpra Bąbelka, Tomasza Kowalskiego, Klaudie Cichą, Jakuba Przybylaka, Arkadiusza Mocnego, Karolinę Spychałę i Magdalenę Kaczmarek. Wszyscy zostali nagrodzeni, przez uczniów szkoły gromkimi brawami.

To była miła uroczystość - powiedział Marcin Lampe - dziękuję panu dyrektorowi, że zostałem na nią zaproszony. Miło było słyszeć, jak o moich zawodnikach głośno powiedziano, że zawsze można na nich liczyć. Cieszę się, że są na naszym terenie tacy dyrektorzy, którzy potrafią docenić sukcesy sportowe, a co za tym idzie, również ciężką pracę zawodników.

 

Miło nam również poinformować, że kilka dni potem w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu nowotomyski sztangista, Radosław Jarnut odebrał stypendium Marszałka Wielkopolskiego, za wybitne osiągnięcia sportowe w mijającym roku. Radek został nagrodzony, jako jeden z trzydziestu sportowców w całym województwie. Przypomnijmy, że zawodnik "Budowlanych" jest medalistą mistrzostw Polski i uczestnikiem Mistrzostw Świata do lat 20, gdzie zajął dziewiąte miejsce.

dodano: 11.11.2015

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA