Mistrzostwa Polski LZS do lat 20 i 23

6-8 listopada to czas jaki czwórka zawodników LKS "Budowlanych" Nowy Tomyśl, spędzili w Kurzętniku, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski LZS do lat 20 i 23 w podnoszeniu ciężarów. W pierwszej kategorii wagowej do 48 kg. Paulina Kudłaszyk zdobyła srebrny medal, zaliczając wszystkie sześć podejść.

Srebrna Paulina Kudłaszyk

W kategorii do 58 kg, Katarzyna Lorenc zajęła szóste miejsce. Dwa następne starty skończyły się miejscami na podium. Marta Wesoła w kat do 69 kg. zdecydowanie wygrała rywalizację, zostając mistrzynią Polski LZS.

Mistrzyni Polski LZS, Marta Wesoła

Ostatnim startującym był Mateusz Miczyński, który powalczył w kategorii + 105 kg. Powalczył dobrze, bo zdobył stanął na trzecim miejscu podium.

Mateusz Miczyński na trzecim miejscu podium

Czwórka zawodników - trzy medale - Jak już mówi wielu nowotomyślan, na "Budowlanych" zawsze można liczyć :)

dodano: 11.11.2015