Turniej klubowy z okazji Dnia Niepodległości

W sobotę 14. listopada na siłowni nowotomyskich sztangistów, odbył się klubowy turniej z okazji Dnia Niepodległości. W turnieju wzięło udział aż 23 zawodników LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl.

Prezes klubu, Jerzy Nowak najbardziej cieszy się z faktu, że wśród tych zawodników, aż dziesięcioro to debiutanci: "Cieszy nas to, bo cały czas prowadzimy w klubie rekrutację i co raz więcej z tych młodych ludzi, zostaje w klubie i trenuje z dobrymi efektami. Cieszy to szczególnie w kontekście naszej przeprowadzki do nowej siłowni w Młodzieżowym Centrum Podnoszenia Ciężarów. Jesteśmy przekonani, że nowy obiekt będzie wykorzystany w stu procentach. Chcemy, żeby ten ośrodek był zawsze, pełen trenującej młodzieży" - powiedział Jerzy Nowak - Myślę, że to już ostatnie zawody na tej siłowni w której klub spędził, kilka fajnych i bogatych w sukcesy lat. Na pewno z nostalgią będziemy wspominać ten obiekt. Z drugiej strony nie można się oglądać ciągle za siebie, bo ważne to co przed nami, a obiekty Młodzieżowego Centrum Podnoszenia Ciężarów na pewno pomogą w rozwoju klubu.

W turnieju najlepsze wyniki uzyskali: Wśród chłopców - brązowy medalista mistrzostw Europy - Martin Stasik. Wśród dziewcząt zaś Karina Mańczak.

 

 

dodano: 17.11.2015

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA