Turniej Świąteczny i świąteczne spotkanie u Budowlanych

19. grudnia w siłowni LKS "Budowlani" odbył się Turniej Świąteczny w którym wystartowało aż trzydzieścioro troje zawodników, dzięki konsultacją trenera koordynatora makroregionu, Marcinowi Lampe w zawodach mogli uczestniczyć zawodnicy klubów, którzy przyjechali na wspomniane konsultacje. Byli to zawodnicy z AKS Myślibórz, UKS Zielona Góra, AKS Białogard i Promień Police.

Pamiątkowe zdjęcie zbiorowe

Padło wiele rekordów życiowych - Natalia Kudłaszyk przyczyniła się do tego bardzo mocno

Najlepszą zawodniczką zawodów, została Sylwia Miczyńska, a zawodnikiem Martin Stasik, obydwoje z LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl.

Najlepsi w zawodach: Martin Stasik i Sylwia Miczyńska

Na koniec zawodów, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i słodko - owocowy upominek świąteczny. Takimi upominkami zostały tez obdarowane wszystkie dzieci, które wraz z całymi rodzinami przyszły kibicować sztangistom. Wszyscy w dobrych humorach, czemu trudno się dziwić, ponieważ w rywalizacji padło dużo rekordów życiowych, usiedli do wspólnego świątecznego poczęstunku. Dzięki hotelowi Kopernik wszyscy mogli między innymi zjeść, pierogi i krokiety z czerwonym barszczem. Zaś dzięki nowemu sponsorowi klubu, panu Pawłowi Sobczakowi i jego firmie Piekarni - Cukierni SOWA, wszyscy mogli najeść się do syta drożdżówek i ciast.

Pyszne jedzonko, jak widać smakuje - a to tylko część osób które uchwyciliśmy na zdjęciu

Taka formuła Turnieju Świątecznego to już tradycja u Budowlanych i jak zwykle było naprawdę bardzo sympatycznie.

dodano: 20.12.2015

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA