Wielki Mecz Sztangistów V Memoriał im. Mariana Głuszka

      KONTRA      

Jak co roku LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl rzucają wyzwanie wszystkim klubom z Polski. 7. marca odbędzie się Memoriał Marian Głuszka - Wielki Mecz Sztangistów. Zawody odbędą się w formule meczu ciężarowego klub na klub. Każdy zespół będzie się składał z jednej kobiety i pięciu mężczyzn. Wygra drużyna, która zgromadzi większą liczbę punktów sincler`a. Mecz będzie transmitowany przez telewizję internetową Pana Leszka Kołeckiego. http://www.ustream.tv/recorded/59218080

Ledwo umieściliśmy na profilu Facebook wyzwanie dla klubów w Polsce, a już po dwóch godzinach odebraliśmy telefon od klubu, który podjął wyzwanie. 7. marca o godzinie 16.00 rozpocznie się Wielki Mecz Sztangistów pomiędzy LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl a UKS Impuls Warszawa!

Zapraszamy na te zawody wszystkich chętnych nowotomyślan. Każdy kibic otrzyma na wejściu pamiątkowy numerowany bilet, który będzie brał udział w losowaniu naprawdę atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów klubu.

NA ciężarowym pomoście będzie można obejrzeć zmagania medalistów mistrzostw Polski a nawet Europy juniorów. Swoją wizytę zapowiedział Prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, dwukrotny srebrny medalista olimpijski - Szymon Kołecki!

PRZYJDŹ KIBICOWAĆ BUDOWLANYM!!!

 

dodano: 01.03.2015

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA