mecz I ligi podnoszenia ciężarów znów w Nowym Tomyślu w sobotę, a już w niedzielę kolejne zawody

Rozpoczynają się rozgrywki I Ligi Podnoszenia Ciężarów. W pierwszym rzucie LKS "Budowlani - Całus" Nowy Tomyśl na swoim terenie będzie podejmował sztangistów z RKS Radomsko. Ciężarowy mecz pomiędzy dwoma pięcioosobowymi zespołami odbędzie się już w sobotę (12. marca) w siłowni klubowej - Młodzieżowe Centrum Podnoszenia Ciężarów na os. Północ 37. Start zawodów o godzinie 15.00.

LKS "Budowlani - Całus" Nowy Tomyśl, reprezentować będą: Mateusz Miczyński, Radosław Jarnut, Piotr Kudłaszyk, Martin Stasik, Aleksander Kowalski, a rezerwowym zawodnikiem jest Damian Keller.

Serdecznie zapraszamy nowotomyskich kibiców, którzy podczas zawodów będą mogli zdobyć atrakcyjną nagrodę.

Następnego dnia (niedziela 13. marca) o godzinie 11.00 rozpocznie się turniej wiosenny w którym sprawdzą się przede wszystkim najmłodsi zawodnicy LKS "Budowlani - Całus" Nowy Tomyśl.

Na tym jednak nie koniec ciężarowych emocji, ponieważ około godziny 13.00 rozpocznie się turniej im. Mariana Głuszka. Tym razem LKS "Budowlani - Całus" Nowy Tomyśl, zaprosili do rywalizacji zespołowej czteroosobowe ekipy (trzech mężczyzn i jedna kobieta) ze wszystkich klubów w Wielkopolsce.

ZAPRASZAMY!!!

 

dodano: 08.03.2016

KOMENTARZE (0)

Ładowanie w toku...

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA