Poszukujemy sponsora

czytaj dalej

dodano: 25.11.2020

III miejsce Piotra Kudłaszyka na XXI Turnieju im. Krzysztofa Becka

Piotr Kudłaszyk zajął III miejsce na XXI Turnieju im. Krzysztofa Becka, który odbył się 7 listopada 2020 roku w Bydgoszczy. Warto podkreślić, że Piotr został powołany do Kadry Narodowej. Zgrupowanie kadry odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale w dniach 5-21 listopada 2020 r.

czytaj dalej

dodano: 25.11.2020

Ogólnopolski Turniej Wielobojów Atletycznych "Active Cup" w Radomsku

W sobotę 7 listopada 2020 r. odbył się Ogólnopolski Turniej Sportowy „Active Cup” w Radomsku. Jedyną przedstawicielką naszego klubu była 10-letnia Hani Augustyniak z naszej poznańskiej sekcji. Zajęła I miejsce w zawodach wielobojów atletycznych w kategorii dziewczynek do lat 10. Gratulacje dla Hani i trenerki Dobrosławy Kucharzak!!! 

czytaj dalej

dodano: 25.11.2020

Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 15

W dniach 15-18 października 2020 roku w Nowym Tomyślu na hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu i Młodzieżowego Centrum Podnoszenia Ciężarów odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 15. Organizatorami zawodów był klub podnoszenia ciężarów LKS „Budowlani-Całus” oraz Polski Związek Podnoszenia Ciężarów. W zawodach udział wzięło ponad 200 zawodników. Na pomoście wystartowali zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Były wielkie emocje, była zażarta walka o miejsca, były bite rekordy Polski. Słowem, wszystko, czego można się spodziewać po tak wspaniałej imprezie sportowej. Jako organizatorzy stanęliśmy na wysokości zadania i przeprowadziliśmy zawody zgodnie z restrykcjami sanitarnymi związanymi z zagrożeniem pandemicznym. Klub LKS „Budowlani-Całus” może poszczycić się wygraną w ogólnej klasyfikacji klubowej, co potwierdza szkolenie dzieci i młodzieży na niezwykle wysokim poziomie. Nowotomyscy zawodnicy zdobyli 106 punktów, wyprzedzając CLKS Mazovię Ciechanów o 68 punktów! Obrazuje to całkowitą dominację zawodników Budowlanych. Również wysiłek zawodników tego klubu zaowocował przyłożeniem się do zwycięstwa w klasyfikacji wojewódzkiej. Budowlani zdobyli 106 na 150 punktów zdobytych przez zawodników z województwa wielkopolskiego. Mistrzami Polski Młodzików do lat 15 w swoich kategoriach wagowych wywalczyli następujący zawodnicy z klubu LKS „Budowlani-Całus": Paulina Michalska, Adrian Krupa oraz Kacper Dziamski. Srebrny medal wywalczyła Patrycja Górna. Brązowy krążkiem poszczycić się mogą: Daria Gruszkiewicz, Nikola Kalinowska oraz Dawid Lisiak. Oliwia Nowak, Aleksandra Pakuła oraz Adrian Haładuda wywalczyli jeszcze brązowy medal w rwaniu. Klub LKS „Budowlani-Całus” chce bardzo podziękować sponsorom i współorganizatorom za zaufanie i hojne wsparcie imprezy. Dziękujemy: Polskiemu Związkowi Podnoszenia Ciężarów, Ministerstwu Sportu, Starostwu Powiatowemu w Nowym Tomyślu, Powiatowemu Centrum Sportu w Nowym Tomyślu gra Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu. Ponadto, dziękujemy firmom: Całus, Betoniarnia Całus, Carter, Kucera, Kiel, Elektrorecykling, Bartex, Mini-Market, Zborała, Kaczmarek Electric, Trans-Bud Piotr Kaczmarek, Wulkan Serwis Nyćkowiak, Chadmet, Top Tomyśl, Alveus, Hotel Kopernik, Fit Apetit, Mark Pol oraz Active Sport i Fundacja Zaraz Wracam.

 

czytaj dalej

dodano: 25.11.2020

Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 20 w Gdańsku

Tomasz Kowalski wywalczył złoto w rwaniu, srebro w podrzucie i dwuboju na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek w Gdańsku, które odbyły się w dniach 8-11.10.2020. Srebrny medal wywalczył Arkadiusz Mocny 110 kg wyrwał i 138 kg podrzucił, co daje srebro w dwuboju. Aleksander Błoszyk zajął 7 miejsce, Kacper Perz 13 miejsce, a Kacper Przybył zajął 7 miejsce. 

czytaj dalej

dodano: 25.11.2020

IV miejsce w Drużynowych Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów

Zajmujemy IV miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów. Skład naszej drużyny: Piotr Kudłaszyk, Paulina Kudłaszyk, Damian Keller, Kacper Przybył, Arkadiusz Mocny oraz Adrian Krupa. Trenerzy: Marcin Lampe i Bartosz Malak. Gratulacje!!! 

czytaj dalej

dodano: 25.11.2020

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA