ZARZĄD

 

Prezes Zarządu - JERZY NOWAK

Magister wychowania fizycznego, trener II klasy podnoszenia ciężarów. Założyciel sekcji podnoszenia ciężarów w Promieniu Opalenica i LKS "Budowlani" Nowy Tomyśl. Wychowawca wielu utalentowanych zawodników, miedzy innymi dwukrotnego olimpijczyka, Pawła Najdka. Pełni również funkcje Prezesa Wielkopolskiego Związku podnoszenia Ciężarów i przede wszystkim Wice Prezesa Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów ds. Szkoleniowych. Właściciel firmy usługowej.

 

Wice Prezes Zarządu - MAREK ŚWITAŁA

 

Przygoda z podnoszeniem ciężarów Wice Prezesa klubu, rozpoczęła się od dobroczynności na rzecz klubu. Firma Dombud, której jest prezesem od wielu już lat jest sponsorem klubu. Jednak zaangażowanie Marka Świtały daleko wykraczało poza finansowe wsparcie, dlatego poproszono go o zajęcia funkcji wice prezesa, którą pełni z takim samym zaangażowaniem do dnia dzisiejszego.

 

Członek Zarządu - MARCIN LAMPE

Były zawodnik klubu. Od 2004 roku członek zarządu i główny trener (trener I klasy). Piastuje również stanowisko Sekretarza Rady Trenerów przy Polskim Związku Podnoszenia Ciężarów. Asystent trenera kadry narodowej mężczyzn do lat 17.

 

Członek Zarządu - DOMINIK DYDERSKI

 Były utalentowany zawodnik podnoszenia ciężarów, wielokrotny reprezentant Polski. Zawodowo jest fizjoterapeutą. Radny Rady Miejskiej w Opalenicy, gdzie pełni funkcję Przewodniczącego Gminnej Rady Sportu. Wiceprezes Wielkopolskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.

 

 

Członek Zarządu/Kierownik sekcji - WOJCIECH PIECHOWIAK

 

Były zawodnik klubu. Wielokrotny medalista mistrzostw kraju, członek kadr narodowych i reprezentant Polski. W klubie pełni funkcję kierownika sekcji, a przede wszystkim jest trenerem w tej chwili najbardziej utytułowanej zawodniczki - córki Patrycji Piechowiak. Prowadzi własną firmę.

 

Członek Zarządu - PIOTR URBANOWICZ

Przygoda z klubem rozpoczęła się od jego decyzji o sponsorowaniu klubu. Jednak tak jak w przypadku Marka Świtały, zaangażowanie Piotra Urbanowicza daleko wykraczało poza sferę finansów. Zatem naturalną koleją rzeczy było, że podczas walnego zebrania klubu, zaproponowano i pozytywnie przegłosowano jego kandydaturę na członka zarządu klubu.

 Członek Zarządu - JANUSZ WRÓBLEWSKI

Były zawodnik klubu. Wielokrotny medalista mistrzostw kraju. Reaktywacja klubu spowodowała, powrót Janusza Wróblewskiego do klubu, tym razem w roli działacza i instruktora podnoszenia ciężarów.

 

 

ostatni edycja: 01.03.2018

SPONSORZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

MEDIA